Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.Mesajınız gönderiliyor, lütfen bekleyiniz...

Eğitimler için merak ettiklerinizi bize buradan sorabilirsiniz.

Yiyecek - İçecek İşletmeciliği

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren,uluslararası standarta sahip program, sektörde işletmeci olarak çalışmak yada kendi işletmesini açmak isteyenler için hazırlanmıştır.Dünyanın en son concept(Brasserie, Bistro, CasualDining, Fine-Dining, Fast Casual Dining..) ve tekniklerini işletmeci tarafından kontrol edilebilir ve geliştirilebilir yönetsel beceriye dönüştürmeyi hedefleyen eğitimde, bir yiyecek - içecek işletmesinin ilk kuruluş aşamasından, sanatsal tasarımındaki farklılığı oluşturmaya, işletmenin ön ve arka bölümlerinin planlanması ve yönetilmesi, uluslararası servis standarlarına ,mutfak için bilinmesi gereken temel nokta ve bilgilere, ekipman seçimi, maliyet yönetimi, standart oluşturma, satınalma, personel seçimi ve performans belirleme ve iş bölümlemeye kadar bir işletmenin sürekliliğini ve farkını oluşturabilecek eğitmleri kapsayan programdır.
Yiyecek - içecek işletmeciliği hem Teorik hem uygulamalı Pratik eğitimleri içerir. Eğitimde eğitim konuları kendi dalında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verilir.

Yiyecek&İçecek İşletmeciliği,  2,5 aylık  süreyi kapsayan T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren  bir eğitimdir.

Hayalinizdeki yiyecek - içecek işletmesini markaya dönüştürmek istermisiniz.

EĞİTİM VE EKİPMAN SETİ ÜCRETİ8,000 TL

Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe)

Akşam:19:00-22:00

Kayıtlarımız başlamıştır.


Hafta Sonu(Cumartesi,Pazar)

10:00-17:00

Kayıtlarımız başlamıştır.

 

KURUCU ŞEF SERKAN BOZKURT’TAN GELECEĞİN ŞEFİ OLMAK İSTEYEN ADAYLARA;

Bugün yüzlerce öğrencimiz yurt içi ve yurt dışında dünyanın önde gelen işletmelerinde kariyerlerine başarıyla devam ediyor.
Yıllarını, bu mesleğe vermiş deneyimli bir şef olarak; kariyer yolculuğunuzda sizi hedeflerinize ulaştıracak en önemli sırrın "yemeği sadece iyi yapmak değil güzel bir sunum eşliğinde teknikleri ile anlatabilmek, bir anlamda yaşatabilmek" olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bunun için mutfakta sebep sonuç ilişkisini bilen bir şef olmanız kadar tanımlayabilen bir şef olmanız da önemlidir.
Her birinizin akademimizi gururlandıran, geleceğin çok başarılı şeflerinden olmanız dileğiyle... Serkan Bozkurt
DERS PROGRAMI STAJ İMKANLARI KREDİ OLANAKLARI KONAKLAMA

Ders programı güncellenmektedir.

Eğitimlerde ilk 4 ay tamamlandıktan sonra öğrencilerimiz, iş ortaklığımız bulunan dünyaca ünlü
otel ve restoranlarda staj programına dahil edilirler.

ICBC Turkey Bank,
Chef's Table Mutfak Akademisi öğrencilerine özel faiz oranı ile; 1 yıl sadece faiz ödemeli ve 1 yılın sonunda 36 aya kadar vade ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

ICBC Turkey Bank A.ş. Dalyan Şubesi,
Chef's Table Mutfak Akademisi Özel Kredi Başvuru Birimi İletişim:

Canan POLAT +90 216 411 1490 / 1700 canan.polat@icbc.com.tr
 

Akbank,
Chef's Table Mutfak Akademisi öğrencilerine özel faiz oranı ile ilk 1 yıl sadece faiz ödemeli kredi kullanımı imkanı sunuyor.

Akbank Maslak Şubesi,
Chef's Table Mutfak Akademisi Özel Kredi Başvuru Birimi İletişim:

Gamze YILDIRIM +90 212 365 7112 gamze.yildirim@akbank.com
Duygu HASPOLAT +90 212 367 7106 duygu.haspolat@akbank.com
Songül AKLIMAN +90 212 365 7105 songul.akliman@akbank.com
 

Yapı Kredi,
Chef’s Table Mutfak Akademisi öğrencilerine özel faiz oranları ile 24-36 aya kadar taksit imkanı ve esnek ödeme şeçenekleri sunuyor.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Dikilitaş Şubesi Şubesi,
Chef’s Table Mutfak Akademisi Özel Kredi Başvuru Birimi İletişim:

Didem KOCA +90 212 258 79 04 / 121
Canan Yüksel +90 212 258 79 04 / 183
Neslihan Mollaoğlu +90 212 258 79 04 / 182
 

Burgan,
Chef's Table Mutfak Akademisi öğrencilerine özel faiz oranları ile 24 - 36 aya kadar taksit imkanı ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor.

Burgan Bank Yeşilyurt Şubesi, Chef's Table Mutfak Akademisi Özel Kredi Başvuru Birimi İletişim:

Emine Yılmaz +90 212 663 0545 / 97033 eyilmaz@burgan.com.tr

Konaklama alternatiflerini öğrenmek için bizi arayın: 0 212 258 88 86

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır