Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.



Mesajınız gönderiliyor, lütfen bekleyiniz...

Eğitimler için merak ettiklerinizi bize buradan sorabilirsiniz.

Yiyecek - İçecek İşletmeciliği

Yiyecek - İçecek İşletmeciliği

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren,uluslararası standarta sahip program, sektörde işletmeci olarak çalışmak yada kendi işletmesini açmak isteyenler için hazırlanmıştır.Dünyanın en son concept(Brasserie, Bistro, CasualDining, Fine-Dining, Fast Casual Dining..) ve tekniklerini işletmeci tarafından kontrol edilebilir ve geliştirilebilir yönetsel beceriye dönüştürmeyi hedefleyen eğitimde, bir yiyecek - içecek işletmesinin ilk kuruluş aşamasından, sanatsal tasarımındaki farklılığı oluşturmaya, işletmenin ön ve arka bölümlerinin planlanması ve yönetilmesi, uluslararası servis standarlarına ,mutfak için bilinmesi gereken temel nokta ve bilgilere, ekipman seçimi, maliyet yönetimi, standart oluşturma, satınalma, personel seçimi ve performans belirleme ve iş bölümlemeye kadar bir işletmenin sürekliliğini ve farkını oluşturabilecek eğitmleri kapsayan programdır.
Yiyecek - içecek işletmeciliği hem Teorik hem uygulamalı Pratik eğitimleri içerir. Eğitimde eğitim konuları kendi dalında uzmanlaşmış eğitmenler tarafından verilir.

Yiyecek&İçecek İşletmeciliği,  2,5 aylık  süreyi kapsayan T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren  bir eğitimdir.

Hayalinizdeki yiyecek - içecek işletmesini markaya dönüştürmek istermisiniz.

Eğitim ve Ekipman Seti Ücreti

8,000 TL

Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe)

Akşam:19:00-22:00

Kayıtlarımız başlamıştır.


Hafta Sonu(Cumartesi,Pazar)

10:00-17:00

Kayıtlarımız başlamıştır.

 
  • DERS PROGRAMI
  • STAJ İMKANLARI
  • KREDİ OLANAKLARI
  • KONAKLAMA

Ders programı güncellenmektedir.

Eğitimlerde ilk 4 ay tamamlandıktan sonra öğrencilerimiz, iş ortaklığımız bulunan dünyaca ünlü otel ve restoranlarda staj programına dahil edilirler.

ICBC Turkey Bank A.Ş,Chef’s Table öğrencilerine özel faiz oranları ile 24-36 aya kadar taksit imkanı ve esnek ödeme şeçenekleri sunuyor.

 

ICBC Turkey Bank A.Ş
Dalyan Şubesi

Canan POLAT
Tel: 0 216 411 14 90 (1700)
canan.polat@tekstilbank.com.tr

Burgan Bank,Chef’s Table öğrencilerine özel faiz oranları ile 24-36 aya kadar taksit imkanı ve esnek ödeme şeçenekleri sunuyor.

 

Burgan Bank
Yeşilyurt Şubesi

Emine Yılmaz
0 212 663 05 45 (97033)
eyilmaz@burgan.com.tr

Chef’s Table Mutfak Akademisi olarak önerdiğimiz konaklama hizmeti veren kuruluşlar;

Mavi Konak Apart

Asmalı Mescit mahallesi, Minare sokak,
No: 21- Beyoglu/Istanbul
Telefon: +90 212 245 33 20
www.mavikonakapart.com

Maslak Apart

Maslak mahallesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi,
No: 43 Sarıyer / İstanbul
Telefon: +90 212 245 33 20
www.mavikonakapart.com

 
 

Konaklama alternatiflerini öğrenmek için bizi arayın:

0 212 258 88 86
 
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır