TANITIM FİLMİNİ İZLE     TR EN


Mesajınız gönderiliyor, lütfen bekleyiniz...

Eğitimler için merak ettiklerinizi bize buradan sorabilirsiniz.

2 Ayda Dünya Turu Eğitimi

 • 8 Hafta - Haftada 1 Gün

 • 16500 TL

 • 8 Eylül 2024, Pazar
  (Başlangıç Tarihi)

  13:00 - 17:00

8 Hafta - Haftada 1 Gün

16500 TL

8 Eylül 2024, Pazar
(Başlangıç Tarihi)

13:00 - 17:00

Pasaport yok, vize yok!

Mutfağı çok seviyorum, benim için tutku diyorsanız; sizi, insanların yemek yemek için seyahat ettiği ülkelerin mutfaklarından eşsiz örneklerle buluşturmak için bekliyoruz. En çok tercih edilen, lezzetli ve kendine özgü sunumları bulunan tarifleri uygulayarak, 8 hafta boyunca farklı ülke mutfaklarından örnekler hazırlıyoruz.

Dünyanın en son teknik ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış U düzen bireysel tezgah ve ocak sistemli mutfaklarında pratik eğitim verirken, eş zamanlı teorik eğitim desteğinin sürekli sağlandığı akademide, Türkiye'nin ilk butik mutfak eğitimi ve coaching’lik sistemiyle; Şef Serkan Bozkurt önderliğinde, uzman eğitmenler tarafından ‘2 ayda Dünya turu’ eğitimi verilmektedir.

Eğitime katılanlara; şef bıçağı ve mutfak önlüğü hediye edilmektedir.

 

 

“Mutfak, içerisinde kaybolmadan yürüyebileceğiniz bir keşif dünyası olursa sizi bilinmeyen lezzetlere götürür.”

Serkan BOZKURT

Kurucu Şef

 

 

Eğitim Süresi

Haftada 1 gün 4 saatten, hafta içi ve hafta sonu programları olan, toplamda 2 ay (8 hafta-haftada 1 gün) süren bir eğitimdir.

 

 

Şartlar ve Koşullar:

 • Özel tasarım görüntü ve ses sistemli U düzendeki workshop mutfağında, eğitim şeklinde yapılacak workshop'ta, özel şef masanızda ziyafet düzeninde yemeklerinizi sırasıyla hazırlayıp yiyebilirsiniz.
 • Programlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
 • Workshoplar özel tasarım mutfaklarda tek kişi çalışılarak gerçekleştirilir.
 • Derslerin telafisi yapılmamaktadır.
 • Katılımcı belgesinde isminizin yazması için programdan en az 24 saat önce ad-soyad bilgilerinizi satis@chefstable.com.tradresine gönderebilirsiniz.
 • Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
 • Chef's Table Mutfak Akademisi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

KURUCU ŞEF SERKAN BOZKURT’TAN GELECEĞİN ŞEFİ OLMAK İSTEYEN ADAYLARA;

Bugün yüzlerce öğrencimiz yurt içi ve yurt dışında dünyanın önde gelen işletmelerinde kariyerlerine başarıyla devam ediyor.
Yıllarını, bu mesleğe vermiş deneyimli bir şef olarak; kariyer yolculuğunuzda sizi hedeflerinize ulaştıracak en önemli sırrın "yemeği sadece iyi yapmak değil güzel bir sunum eşliğinde teknikleri ile anlatabilmek, bir anlamda yaşatabilmek" olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Bunun için mutfakta sebep sonuç ilişkisini bilen bir şef olmanız kadar tanımlayabilen bir şef olmanız da önemlidir.
Her birinizin akademimizi gururlandıran, geleceğin çok başarılı şeflerinden olmanız dileğiyle... Serkan Bozkurt

Ders Programı

Kredi Olanakları

Konaklama

Konaklama alternatiflerini öğrenmek için bizi arayın:

0 212 258 8884

E-BÜLTEN

Eğitimlerimizle ilgili duyurulardan, özel etkinliklerden ve kampanyalardan anında haberdar olmak için e-bülten'e kayıt olun!

KAYIT OL