Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

TATİL MUTFAKTA - AŞÇILIK (11-15 YAŞ)

Mutfak, içerisinde kaybolmadan yürüyebileceğiniz bir keşif dünyası olursa sizi bilinmeyen lezzetlere götürür...

Çocuklarınıza bu yaz kendilerini geliştirecekleri 5 günlük bir eğitim programı hediye etmeye ne dersiniz? Profesyonel eğitmen kadromuz eşliğinde onların hayatlarını kolaylaştıracak temel konular ile teori ve pratiği eş zamanlı olarak uygulayacakları Pastacılık & Aşçılık olmak üzere 2 farklı program hazırladık.

4'er saatlik periyodlarla toplam 5 günde, 11-15 yaş arası tüm çocuklarımıza aşçılık alanında farklı deneyimler kazandırmak için sabırsızlanıyoruz.

*Her bir katılımcıya önlük ve kep hediye edilecektir.
*Program 5 günlüktür.

1 Kişi

750 TL

07 Ağustos 2017
Pazartesi

10:00 14:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır