Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgilinizle beraber eğlenceli bir deneyime hazır mısınız? Birlikte özel yemekler hazırlayabileceğiniz, daha sonra onları tadabileceğiniz bir etkinliğe ne dersiniz? Bu özel günü lezzet dolu bir atmosferde yeni tarifleri yapmayı öğrenerek ve lezzetleri deneyimleyerek geçirmeye hazır mısınız? Sevgilinizle katılarak, leziz ve farklı bir sevgililer günü hediyesi alternatifi ya da arkadaşınızla sevgililerinize sürpriz menüler hazırlayabilmek için kontenjanlar tükenmeden kaydınızı yaptırın. Aşkınızı tadlandırın.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde enfes bir menü eşliğinde hem unutulmaz dakikalar geçirip hem de yeni lezzetlerin sırlarını keşfedeceksiniz.

2 Kişi: 320 TL

Peynirli ve Meksikan Fasülyeli Çıtır Tostadas

Kurutulmuş Domatesli ve Hardallı Ilık Patates Salatası

Pancarlı ve Taze Baharatlı Risotto

Baklava Yufkasına Sarılı Levrek Balığı

Aşk Meyveli ve İki Çikolatalı Panna Cotta

2 Kişi

320 TL

14 Şubat 2017
Salı

19:00 22:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır