Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

YENİ YIL MENÜSÜ

Bu yılbaşında davetlilerinize çok özel lezzetler hazırlayıp, onları şaşırtmak istemez misiniz? Akdeniz Salatası’ndan Acılı Tosdas’a; Truflu Bezelye Çorbası’ndan Pancarlı Risotta’ya farklı ve unutulmayacak lezzetleri hem hazırlamayı öğrenip, hem de bu özel lezzetlerin sırlarını keşfedeceksiniz.

YENİ YIL MENÜSÜ

-Kurutulmuş Domatesli , Peynir ve Sebzelı  Akdeniz Salatası

-Köpüklü ve Truflu Bezelye Çorbası

-Meksika Fasulyeli Acılı Tostadas

-Kıtır Yufkalı Hindi Konfıt, Pancarlı Risotto

-Aşk Meyveli Ve İki Çikolatalı Pannacotta

-Sucuk Izgara

KİŞİBAŞI: 200 TL

19:00-22:00

* Özel tasarım görüntü ve ses sistemli U düzendeki workshop mutfağında, eğitim şeklinde yapılacak workshop'ta, özel şef masanızda ziyafet düzeninde yemeklerinizi sırasıyla hazırlayıp yiyebilirsiniz.

* Programlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.

* Workshoplar özel tasarım mutfaklarda tek kişi çalışılarak gerçekleştirilir.

* Derslerin telafisi yapılmamaktadır.

- Katılımcı belgesinde isminizin yazması için programdan en az 24 saat önce ad-soyad bilgilerinizi biletix@chefstable.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

- Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.

- Chef's Table Mutfak Akademisi, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

1 Kişi

200 TL

23 Aralık 2016
Cuma

19:00 22:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır