Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

8 HAFTA TEMEL AŞÇILIK EĞİTİMİ

8 HAFTA TEMEL MUTFAK EĞİTİMİ

Mutfağı çok seviyorum,benim için tutku diyorsanız sizi aşçılığın temel yapısı ve inovasyonuna (gelişim ve keşfetme) gidecek yollarla buluşturuyoruz.Tariflere bağlı kalmadan kendi fikrinizide yemeğinize ,tatlınıza katmaya ne dersiniz,.Sebepleri ile yaptığınızı açıklayabileceğiniz ve mutfak hakkında temel genel bilgilere sahip olup aynı zamanda profesyonel bakış açısı kazanabileceğiniz 8 hafta temel mutfak eğitimi size bekliyor.

Dünyanın en son teknik ekipmanları ve özel olarak tasarlanmış U düzen bireysel tezgah , ocak sistemli mutfaklarında pratik eğitim verirken eş zamanlı teorik eğitim desteğinin sürekli sağlandığı akademide Türkiye'de ilk butik mutfak eğitimi ve coachinglik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftalık temel mutfak eğitimi verilmektedir.

Eğitime katılanlara Şef bıçağı ve Mutfak önlüğü hediye edilmektedir.

Mutfak, içerisinde kaybolmadan yürüyebileceğiniz bir keşif dünyası olursa sizi bilinmeyen lezzetlere götürür.

Chef's Table Mutfak Akademisi 
Serkan Bozkurt

Eğitim Süresi
Haftada 1 gün 4 saatten,Hafta İçi ve Hafta Sonu programları olan, toplamda 8 haftalık bir eğitimdir.Eğitim süresi toplam 32 saattir.

Katılım ücreti:

1700 TL

01 Mayıs 2014
Perşembe

13:00 17:00 arası

Kontenjan doldu...

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır