Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

KAHVE VE BARİSTA EĞİTİMİ

Chef’s Table Mutfak Akademisi ve Dünya Markası Coffee Vergnano (www.miragida.com)işbirliği ile hazırlanan Butik Hobi Kahve ve Barista Eğitimi; Kahve üzerine konuşabilme özelliğine sahip olmak ve uluslararası kahve çeşitleri ve yapımı ile kahve yapımında yaratıcılık ruhunu  kullanmak  isteyenler için geliştirilmiş benzersiz bir programdır. 


Bu program sonunda kahve dünyasında kendinize ait bir yeriniz olduğunu ve kahvenin tüm detay ve özellklerini uluslararası kahve çeşitlerini,olması gereken ve hasssiyetlerini öğreneceksiniz.

Kahve ve Barista Eğitimi programı,1 günlük eğitimi kapsayan bir programdır.

Eğitimi Mark Houssein verecektir.

TL

300 TL

21 Şubat 2014
Cuma

12:00 18:00 arası

Kontenjan doldu...

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır