Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

BALIK VE MEZE

Ağzının tadını bilip deniz mahsüllerine düşkün olanlar, hazırlayacakları özel sofralarda deniz ürünlerinden konuklarına özel lezzetler hazırlamak isteyenleri uzman şeflerimiz eşliğinde gerçekleşecek bu workshopumuza mutlaka bekliyoruz.

Kıtır ekemek üzerinde tütsülenmiş somon ceviche, micro yeşillikler ile
Damla sakızlı ve Limon Çiçeği aromalı buharda Levrek
Ada Çayı ve taze kişnişli ızgara Çipura
Közlenmiş Kırmızı Biberli Maş Piyazı
File fıstıklı Tarhana Ezmesi
Zencefilli Havuç Tarator
Kaparaili ve taze Baharatlı Pancar Carpaccio

* Özel tasarım görüntü ve ses sistemli U düzendeki workshop mutfağında, eğitim şeklinde yapılacak workshop'ta, özel şef masanızda ziyafet düzeninde yemeklerinizi sırasıyla hazırlayıp yiyebilirsiniz.
* Programlar en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
* Workshoplar özel tasarım mutfaklarda tek kişi çalışılarak gerçekleştirilir.
* Derslerin telafisi yapılmamaktadır.

 

1 Kişi

170 TL

27 Nisan 2015
Pazartesi

19:00 22:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır