Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

2 AYDA HOBİ PASTACILIK

Pastacılık sanatının özel ayrıntılarını kendisine yakışır özel ekipmanların olduğu, görüntü ve ses sistemiyle desteklenen, dünya standartlarındaki, U düzen workshop mutfağında, çikolataya hükmederek öğrenecek ve en leziz sanat eserlerini yapabileceksiniz. 

Türkiye'de ilk butik pastacılık - ekmekçilik eğitimi coachinglik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftada verilmektedir.

Eğitim Süresi: Haftada 1 gün 4 saatten, hafta içi olan program, toplamda 8 haftalık bir eğitimdir.  

Dünya markası Caffe Vergnano işbirliği ile hazırlanan Butik Kahve ve Barista Eğitmi ile kahve çeşitleri, hazırlama, sunum ve kahve kültürüne dair tüm detayları öğreneceksiniz.

Kahve ve Barista Eğitim Programı, 1 günlük eğitimi kapsayan bir programdır.

* Programlar, en az 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
* Workshoplar özel tasarım mutfaklarda tek kişi çalışılarak gerçekleştirilir.
* Derslerin telafisi yapılmamaktadır.

1 Kişi

1600 TL

01 Nisan 2015
Çarşamba

14:00 18:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır