Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

EKŞİ MAYALI EKMEKLER

Ekmek tutkunları, Chef's Table Mutfak Akademisi'nde ekmeğin tüm püf noktalarını öğreniyor! Profesyonel şeflerden her ekmek dostunun hayali olan kendi ekşi mayasını yapmayı öğrenerek artık siz de profesyonelce ekmekler yapabileceksiniz. Değişik tarifler ve ekmeğin dünyasına yolculuk etmek için doğru adrese gelin, akademinin sırlarını uzman şeflerden öğrenin.

Üzümlü çavdarlı ekmek
Kepekli köy ekmeği
Mısır ekmeği
Ekşi maya yapımı

Not: "Özel tasarım görüntü ve ses sistemli U düzendeki workshop mutfağında, eğitim şeklinde yapılacak workshop'ta, özel şef masanızda ziyafet düzeninde yemeklerinizi sırasıyla hazırlayıp yiyebilirsiniz."

1 Kişi

275 TL

19 Şubat 2015
Perşembe

14:00 18:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır