Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

ETKİNLİK TAKVİMİ

2 AYDA HOBİ AŞÇILIK EĞİTİMİ

"Mutfağı çok seviyorum, benim için tutku" diyorsanız Chef's Table Mutfak Akademisi Workshopları sizi aşçılığın temel yapısı ve inovasyonuna gidecek yollarla buluşturuyor! 

Tariflere bağlı kalmadan yaptıklarınıza kendi yorumlarınızı katmaya ne dersiniz? Sebepleri ile yaptıklarınızı açıklayabileceğiniz ve mutfak hakkında temel bilgilere sahip olacağınız bu eğitimde aynı zamanda profesyonel bir bakış açısı da kazanacaksınız. Türkiye'de ilk butik mutfak eğitimi ve  coachinglik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftalık temel mutfak eğitimi verilmektedir. 

*Eğitime katılanlara şef bıçağı ve mutfak önlüğü hediye edilmektedir.

Eğitim Süresi: 
Haftada 1 gün (4 saat), hafta içi ve hafta sonu programları olan, toplamda 8 haftalık bir eğitimdir. 

1 Kişi

1800 TL

17 Ocak 2015
Cumartesi

14:00 arası

Biletini Al
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır