Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Caterİng

CATERİNG

Özel davet yemekleri
Konunuza göre ziyafet konseptinizin belirlenmesi ve sunulması.( bulunulan ortamın dizaynından,mönünün sunulacak ekipmanlarının dizaynının ve mönünün bir concept altında hikayesinin cikartılıp tasarlanması ve sunumu) Örnek ; Egzotik teması,yaptığınız işteki ana ürünler üzerinden tema oluşturulup onları anlatan,çağrıştıran yemekler ve sunumlarla mönülerin oluşturulması ve sunulmasıdır.

Ev Catering'leri
Isteğiniz doğrultusunda hazırlanacak mönülerin konunuza göre tasarlanıp evinizde sizlere ve misafirlerinize sunumu

Özel Chef’s Table
Şef Serkan Bozkurt’un özel creative olarak hazırlıyacağı daha önce
tatmadığıniz özel lezzetler ile buluşacağınız cok özel yemekleri içeren 3-4-5-
6-7 course’dan oluşan Fine-Dining menülerden oluşan sunumlardır.

Şirket toplantı yemekleri
Sirketinizde verecek oldugunuz toplantı sonralari ikramlar ve yemekler.

Düğün
Düğün yemeğinizin özel olarak istekleriniz doğrultusunda tasarlanmasi,hazırlanması ve servis edilmesi.

Akademi İçi Özel Ziyafet Organizasyonları
* Mutfak atölyelerimiz projeksiyon ve ses sistemi ile aynı zamanda toplantı ve organizasyon salonu olarakta kullanilabilmektedir.

* Doğum günü kutlamalarınızı bir parti olarak s†üdyo ortamında yemek dersi ile yapabilir,eğlenebilirsiniz.

* Şirket sunumlarınızı akademimizin teknolojik tasarlanmış atölyelerinde toplantı salonu conceptinde mutfak havası soluyarak yapabilirsiniz.

*Yapacağınız toplantılarınız sonrası chef’s table hizmeti ile toplantınızı çok farklı sunum ve lezzetler ile zenginleştirebilirsiniz. (Şef Serkan Bozkurt’un özel creative olarak hazırlıyacağı daha önce tatmadığınız özel lezzetler ile buluşacağınız cok özel yemekleri içeren 3-4-5-6-7 course’dan oluşan Fine-Dining menülerden oluşan sunumlar.)

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır