Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HİZMETLER

Zİyafet ve Partİ Organİzasyon

Ziyafet ve parti organizasyon

Nişan, Düğün, BabyShower, Doğum Günü ve kurguladığınız ziyafet, parti ve toplantılarınız için özel konseptsel çalışılarak kurgular yapılır ve eşsiz ziyafetlere ev sahipliği yapabilirsiniz. Sizleri Chef’s Table Mutfak Akademisi farklılığınızıda ortaya koyacağınız organizasyon ve parti çalışmaları ile bekliyor.

Talepleriniz için info@chefstable.com.tr ‘a mailinizi atabilirsiniz yada (212) 258 88 86 dan bizi arayabilirsiniz.Özel ekibimiz konuyla ilgili hızlı bir şekilde size geri dönüş sağlayacaktır...

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır