Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HİZMETLER

Profesyonel Bar Hİzmetlerİ

Profesyonel Bar Hizmetleri

Chef’s Table Mutfak Akademisi; düğün, davet, kurumsal organizasyon, özel parti, fuar, kongre, gala, ürün lansmanı, doğum günleri ve açılışlar gibi bir çok etkinlikte alkollü ya da alkolsüz içecek ve miksoloji servisini benzersiz tarzıyla sizlere sunuyor. Değişik konsept ve tarzda ki bar sunumları ile bütün özel beklentilere çözümler üretiyor.

Bar servisinin yanı sıra şarap barı, şampanya barı, kahve barı hizmetleri de en özel şekilde sunulmakta.

Tamamen bize ait tarifleri ile miksoloji uzmanlarımızın taze meyve ve kaliteli içkilerle hazırladıkları kokteyllerimiz size keyfin en güzel halini vaad ediyor.

Küçük atıştırmalık lezzetler, tatlılar, çerezler, özel sushi büfesi, canlı yemek istasyonları, profesyonel prodüksiyon, müzik, tasarım ajansı desteği ve dekorasyon seçenekleri ile benzersiz bar deneyimini zenginleştirebilirsiniz.

Tek Adreste Hayalinizde ki Davet…

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır