Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HİZMETLER

Chef’s Table

Chef’s Table

Ülkemiz için dünyanın bir çok yerinde sunumlar ve organizasyonlar yapmış Türk Milli Şef Serkan Bozkurt ve Chef’s Table Mutfak Akademisi Şefleri tarafından özel ve  creative olarak fine-dining  hazırlanacak menüler ile daha önce tatmadığınız lezzetlerle Chef's Table Mutfak Akademisinde buluşup tanışacakşınız.
4 metrelik şefin özeltasarım masası ve 16 kişilik oturma kapasitesi ile Chef's Table'da yemeklerin sayısını belirliyebilirsiniz veya Şef'e bırakabilirsiniz.

  • Başlangıç,AraSıcak, Ana Yemek, Tatlı
  • Başlangıç,AraSıcak, Sorbe, Ana Yemek, Tatlı
  • Başlangıç,AraSıcak, Sorbe, Ana Yemek, Peynir, Tatlı
  • Başlangıç,AraSıcak, Sorbe, Ana Yemek, Peynir, Tatlı, Petit-four



Chef’s Table’ı Catering hizmeti olarakta alabilirsiniz.
Talepleriniz için info@chefstable.com.tr 'a mailinizi atabilirsiniz yada (212) 258 88 86 dan bizi arayabilirsiniz.Özel ekibimiz konuyla ilgili hızlı bir şekilde size geri dönüş sağlayacaktır.


TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır