Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

Bİo Granİt Devrİ Başladı

İtalyan pişirme teknikleri örnek alınarak  üretilen Bio Granit tava ve tencereler, mutfağımızda çok severek kullandığımız bir üründür.
  
Tamamen doğal granitten üretilen Bio Granit tava ve tencereler, diğer ürünlere göre daha doğal ve dayanıklıdır. Üstün teknoloji kullanılarak üretilen Bio Granit seri ile yemek pişirirken herhangi bir yağ kullanmanıza gerek kalmaz, eşit ısı dağılımı sayesinde yemeğin gerçek tadı ortaya çıkar.  
 
Bio Granit tava ve tencerelerde zemin, kanallı bir yapıda olduğu için yemekler ısı ile direk temas etmez ve ısı uzun süre korunur. Böylelikle yemekler gerçek lezzetine ulaşır. 
 
Şık tasarımının yanı sıra aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Metal kaşık ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler 5 yıl garanti süresine sahiptir. BioGranit seri bulaşık makinesinde yıkanabildiği gibi alerjiye sebep olan hiçbir madde içermez.
 
Bu ürünlere Karaca mağazalarından ve Krcshop.com sitesinden ulaşabilirsiniz. 
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır