Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

Chef's Table Öğrencİlerİ HOSTECH Fuarını Zİyaret Ettİ.

Chef's Table Mutfak Akademisi öğrencileri TUSİD tarafından 21.si düzenlenen Uluslararası Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları fuarını ziyaret etti.Fuar alanında Türkiyenin endüstriyel mutfak ekipmanları öncüsü ÖZTİRYAKİLER firmasının standında yetkililerden günümüz teknolojisinin mutfak ekipmanlarına yansıması,yenilikler ve en son ürünler üzerine detaylı olarak bilgi aldılar ve denemelerde bulundular.Fuar alanında detaylı bir gezide bulunan öğrenciler sektörde kullanılan diğer ekipmanlar,ürünler ve servis gereçleri ile detaylı incelemelerde bulundular

TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır