Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

Serkan Bozkurt’tan 19.Anfaş Gıda Fuarında Metro Toptancı Market İçİn Fİne-Dİnİng Mutfak Sunumu

Serkan Bozkurt 15-18 Şubat tarihleri arasında Anfaş 19.Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı Metro Gros Toptancı Market Standında hergün bibirbirinden farklı ana yemek ve tatlı sunumları ile fuar ziyaretçileriyle buluştu.Fuarlarda canlı olarak pişirilen yemeklerin genel conceptinden daha farklı sunum ve prezentasyon hedefleyen Serkan Bozkurt, standda kurulmuş tam donanımlı endüstriyel mutfakta hergün izleyicilerin önünde fine-dining yemekleri, tatlıları özellikleri ve mutfağın detayları üzerine konuşarak,aynı zamanda soru cevaba açık şekilde hazırladı ve sunumda bulundu.Yemeklerin tüm içerikleri misafirlerin önünde hazırlandı,conceptin farklılığı hiç hazır malzeme kullanılmadan bir yemeğin tüm detay ve ürünlerinin work-shop sunum şeklinde detaylı olarak anlatılıp yüksek hacimli kişi sayısında  ve restaurant porsiyonlarında sunulup servis edilmesi oldu.
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır