Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

2011 Abu Dhabİ Internatİonal Book Faİr'de Serkan Bozkurt Modern Türk Mutfağı Sunumu

15-20 Mart 2011 tarihleri arasinda Abu Dhabi National Exhibition Centre'da düzenlenen Abu Dhabi International Book Fair'da Dünya genelinden davet edilmiş 10 şef'ten biri olarak 18 Mart'ta,yapmıs olduğum calismaları ve Türk Mutfağını anlatmak üzere 2 seans show kitchen'da work-shop yaptim,Sayin Abu Dhabi Büyükelçimiz Vural Altay Beyefendiye ve Büyükelçilik Müsteşarımız Sayin Ayşegül Gökçen Hanimefendiye göstermis oldukları misafirperveklikten dolayi teşekkürlerimi sunarım.Kısmet olursa önümüzdeki Uluslararasi Abu Dhabi Gourmet fuarında Modern Türk mutfağı konulu daha oncede köln'de 3 michelin yıldızlı şefle yapmis oldugum ziyafet conceptinde bir sunum yapacağım,herkese sevgi ve saygılarımla
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır