Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

Mİllİ Şef Serkan Bozkurt'tan Avustralya Melbourne'de Modern Türk Mutfağı Prezentasyonu

Her yıl michelin yıldızlı şefleri veya konusuyla ilgili bilinen şefleri ağırlayan Avustralya Melbourne’deki yaş ortalaması 60 olan ve çoğunluğu gurmelerden oluşan  RACV CLUB bu sene Milli şef Serkan Bozkurt’u ağırladı.15-22 Eylül tarihleri arasında fine –dining restaurantının menüsünü Modern Türk Mutfağı konseptli menü olarak Serkan Bozkurt  hazırladı,748 misafirin tercih ettiği menünün yanı sıra Milli Şef Serkan Bozkurt aktivite kapsamında 2 adet yemek dersi ve şehrin dışında gurmelerden oluşan 35 kişilik bir gruba 5 coursluk fine-dining Modern Türk mutfağı menüsü sundu.
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır