Milli Şef Serkan Bozkurt tarafından kurulan Chef's Table Mutfak Akademisi, WACS (Dünya Şefler Birliği) uluslararası kalite ve standartlarında, dünyadaki sayılı eğitim veren yerlerden bir tanesi.

1928 yılında Paris 'te kurulan WACS (Dünya Şefler Birliği), dünya mutfak standartlarının korunmasını ve geliştirilmesini amaçlamaktadır.

Bu amaçla mesleki eğitim, araştırma çalışmaları yürütmekte ve aşçılık mesleğinin uluslararası ortamda saygınlığının geliştirilmesini hedeflemektedir. Dünyanın en saygın meslek örgütleri arasında bulunan WACS bugün 86 ülkenin aşçılık örgütlerini bünyesinde barındırmaktadır.

HABERLER

Zİhİnsel Engellİler Okulu Yİyecek-İçecek Hİzmetlerİ Öğrencİlerİ Zİyaretİ

Silivride bulunan Lions Leo Dernekleri Efen İbak Egitim Uygulama Okulu ve İs Egitim Merkezi(Zihinsel Engelliler Okulu Yiyecek-İçecek Hizmetleri Öğrencileri )yedi öğrencisi ve eğitimci kadrosu ile dün okulumuzu ziyaret ettiler,ziyarette öğrenci arkadaşlarımız ile yemek-pişirme dersi yaptık ve kendileri ile sıcak tahinli kek hazırladık,engelin engelsizlik olduğunu gösterdiler bizlere arkadaşlarımız.Aktivitemize Beşiktaş Ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halis İşler'de katıldılar.
TÜM İŞ ORTAKLARIMIZ
©2011-2016 Chef's Table Mutfak Akademisi Tüm Hakları Saklıdır